Postihla vás krize COVID a potřebujete vyřešit své cash flow?

Ať už jste podnikatel nebo firma a máte problém s tím, že vaši odběratelé mají dlouho splatnosti nebo platí své závazky až po splatnosti, můžete využít factoring. Ten vám zrychlí úhrady a pomůže zlepšit vaše cash flow. Jedna se o rychlý způsob jak si zajistit profinancování vašich faktur. S úrokem od 1,9% p.m.

FACTORING

Pokud se nechcete finančně vázat, ale máte majetek, který chcete rychle proměnit v hotovost, můžete využít možnosti rychlého prodeje. Váš dům nebo automobil odkoupíme za výhodných podmínek a peníze máte do 2 pracovních dnů na svém účtu. Pro více informací nás kontaktujte níže.

VÝKUP DOMŮ A AUT

Pokud jste podnikatel nebo firma, kterou aktuálně trápí nedostatek provozních financí, můžete využít výhodně financování prostřednictvím zajištěného úvěru. Úvěr lze použít na cokoliv, výše úvěru je od 100 tis. Kč až do 10 mil. Kč. Zajištění zástavou nemovitosti nebo automobilem. Úrokem od 6,9% p.a., splatnost až 5 let. Pro více informací nás kontaktujte níže.

ZAJIŠTĚNÝ ÚVĚR

KONTAKTUJTE NÁS

  Zaškrtněte pokud souhlasíte se zpracováním uvedených údajů

  DALŠÍ KONTAKTNÍ INFORMACE

  Hlavní kancelář společnosti IPEK CORP. s.r.o.:

  e-mail: kancelar@ipekcorp.cz
  tel.: +420 608 184 036

  Nejen z důvodů aktuální epidemiologické situace, ale také proto, že víme, že váš čas je vzácný, preferujeme maximum možných jednání on-line. Schůzky je nutno sjednávat dopředu telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím kontaktního formuláře, v opačném případě nemůžeme zaručit, že nás zastihnete. Provozní doba kanceláře je ve všední dny od 10h do 17h.