PROPERTY INVESTMENTS

Jsme realitní investiční společnost, která se soustředí na investice do výnosových nemovitostí. Pokud hledáte způsob, jak zhodnotit své peníze a zajistit si pasivní příjem, pomůžeme vám najít tu správnou nemovitost pro vaše potřeby. Nabízíme širokou škálu nemovitostí v různých lokalitách a cenových kategoriích. Ať už hledáte byt, rodinný dům, bytový dům nebo komerční objekt, pomůžeme vám vybrat tu nejlepší možnost pro vaši investici. Poskytujeme také kompletní servis od právního poradenství, financování, správy a pronájmu nemovitostí.

Máme dlouholeté zkušenosti a odborné znalosti z realitního trhu. Spolupracujeme s renomovanými partnery, abychom zajistili vysokou kvalitu a spolehlivost našich služeb. Pokud máte zájem o investice do výnosových nemovitostí, neváhejte nás kontaktovat a zjistěte více o naši nabídce.

Dále se zaměřujeme na výkup nemovitostí či refinancování závazků našich klientů, kterým tak umožníme rychle disponovat s potřebnou částkou, ať už v hotovosti nebo refinancováním či sjednocením jejich starých a nevýhodných závazků z hypoték, úvěru či exekucí.

VÝKUP NEMOVITOSTI

Pokud vlastníte nemovitost, kterou potřebujete prodat a přitom nechcete čekat, až vám realitní kancelář najde kupce, kontaktujte nás. Vaši nemovitosti vykoupíme za nejvyšší možnou cenu.

✔️peníze do 2 dnů
✔️nejlepší cena na trhu
✔️žádné další podmínky


NABÍZÍM NEMOVITOST

REFINANCOVÁNÍ

Pokud vlastníte nemovitost, na které máte závazek (půjčka/hypotéka zaručená nemovitostí) a potřebujete jej refinancovat nebo závazky sjednotit do jednoho úvěru, kontaktujte nás.

✔️řešení do 2 dnů
✔️splácíte jen jeden závazek
✔️v nemovitosti dále bydlíte


POŘEBUJI REFINANCOVAT

INVESTICE DO PROJEKTŮ

Pokud byste rádi své úspory investovali a měli tak pravidelný příjem z výnosu, investujte do stavebních projektů Staví celé Česko, který vám zajistí pasivní příjem a jistotu, že o své peníze nepřijdete.

✔️výnos od 8.5%
✔️měsíční nebo čtvrtletní výplata
✔️prověřené nerizikové projekty


CHCI INVESTOVAT

NABÍDKA NEMOVITOSTI

  zpracováním uvedených údajů

  KONTAKTNÍ INFORMACE

  Kancelář společnosti IPEK CORP. s.r.o.:

  Jankovcova 938/18a
  170 00 Praha 7

  e-mail recepce: recepce@ipekcorp.cz
  tel.: +420 775 793 889

  Sjednání schůzky je možné provést také na tomto rezervačním formuláři.
  Provozní doba kanceláře je od pondělí do čtvrtka od 10h do 16h, v pátek pak od 10h do 15h.